رتبه بندی شرکت‌های بیمه عمر با آمار مستند. رتبه اول از آن کیست؟

رتبه بندی شرکت‌های بیمه عمر
۴.۳
(۳۲)

شما هم مانند تمامی افرادی که تصمیم به خرید بیمه عمر گرفته‌اند، می‌خواهید که در این خرید بهترین بیمه عمر را انتخاب نمایید. اگر شما هم از افرادی هستید که فکر می‌کنید انتخاب بهترین بیمه عمر کار سختی است با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرد. در این انتخاب دو فاکتور مهم موثر هستند از جمله: رتبه بندی شرکت‌های بیمه عمر بر اساس شاخص رضایت مشتریان و سطح توانگری شرکت‌های بیمه. در این مقاله ما برآنیم تا بررسی کاملی بر روی رتبه بندی شرکت‌های بیمه عمر در چند سال اخیر تا سال ۹۷ را انجام دهیم.


مطلب مرتبط: بهترین بیمه عمر کدام است؟ مهمترین معیارها را بشناسید


دکمه فراخوان بیمه عمر

۱- شاخص رضایت مشتریان در رتبه بندی شرکت‌های بیمه

اولین عامل مهم در رتبه بندی شرکت‌های بیمه، میزان رضایت مندی مشتریان می‌باشد. میزان رضایت مشتریان بر اساس چند فاکتور مهم محاسبه می‌شود که در ادامه بیان می‌شود.

 

شاخص‌های رضایت سنجی مشتریان از شرکت‌های بیمه توسط بیمه مرکزی

 •  تبلیغات صحیح و مناسب
 • تناسب شرایط بیمه نامه با نیاز های مشتری
 • ارائه اطلاعات مناسب به مشتری در زمان صدور بیمه نامه
 • ارائه اطلاعات مناسب به مشتری در زمان خسارت
 •  مرحله صدور بیمه نامه (سادگی و سرعت در صدور)
 • رضایت مالی بیمه گذاران در پرداخت حق بیمه
 • رضایت مالی بیمه گذاران در زمان خسارت
 • سادگی و سرعت در پرداخت خسارت
 • دانش کارکنان شرکت بیمه
 • کیفیت ارتباط با مشتری
 • رسیدگی به شکایات بیمه گذاران
 • پاسخگویی شرکت بیمه به بیمه گذاران
 • محیط فیزیکی از لحاظ تعداد شعب و نمایندگی در سطح کشور

مجموع ۱۳ متغیر گفته شده به عنوان شاخص‌های رضایت‌مندی مشتریان از سوی پژوهشکده بیمه اندازه گیری شده است. نتایج سطح رضایت بر اساس تحقیق آماری انجام شده در یک نمونه  ۶۵۶۰ نفری از ۱۹ شرکت فعال در بازار بیمه کشور می باشد.

بر اساس اطلاعات محاسبه شده این پژوهش :

 • بیشترین میزان رضایت از عامل سادگی و سرعت صدور بیمه نامه‌ها بوده
 • کمترین میزان سطح رضایت مشتریان از رضایت مالی بیمه گذاران در مبلغ خسارت دریافتی از شرکت‌های بیمه می‌باشد
 • در بین رشته‌های بیمه‌ای بیشترین میزان رضایت مندی مربوط به رشته بیمه عمر، نفت و انرژی می‌باشد
 • کمترین میزان رضایت مندی مربوط به بیمه کشتی و بیمه باربری و حوادث می‌باشد

 

رتبه شرکت‌های بیمه بر اساس شاخص رضایت مشتریان 

رتبه بندی شرکت‌های بیمه

منبع : گزارشات آماری پژوهشکده بیمه

جدول فوق بر اساس اطلاعات آماری سال ۱۳۹۳ محاسبه شده است.


مطلب مرتبط: آشنایی با انواع بیمه عمر و سرمایه‌گذاری


 

رتبه بندی شرکت‌های بیمه به تفکیک شاخص‌های تشکیل دهنده رضایت مشتریان 

رتبه بندی شرکت‌های بیمه عمر

جهت دیدن جدول در اندازه بزرگ بر روی جدول کلیک کنید (منبع : گزارشات آماری پژوهشکده بیمه)

 

۲- شاخص سطح توانگری در رتبه بندی بیمه ها

منظور از سطح توانگری شرکت‌های بیمه، توانایی شرکت‌های بیمه در برآورده کردن میزان تعهدات مالی بیمه گذارانش می‌باشد. بر اساس این تقسیم‌بندی، بیمه مرکزی شرکت‌های بیمه را به ۵ سطح طبقه بندی می کند. در جدول زیر می‌توان جزئیات توانگری شرکت های بیمه در چند سال اخیر را بررسی کرد.

سطح توانگری و رتبه بندی بیمه هامنبع : گزارشات آماری پژوهشکده بیمه

نکته: جدول فوق توسط گزارش آماری بیمه مرکزی در سال ۱۳۹۶ منتشر شده است. از آنجاییکه سال ۱۳۹۷ هنوز به پایان نرسیده اطلاعات آماری برای این سال هنوز وجو ندارد. با پایان سال ۱۳۹۷ حتما گزارش شرکت‌های بیمه‌ای برای این سال به جدول فوق توسط بیمه مرکزی اضافه می‌شود.

راهنما: شرکت‌های  دارای رتبه ۱ در جدول با رنگ آبی مشخص شده‌اند.

همانطور که در جدول رتبه بندی شرکت‌های بیمه قابل مشاهده است. شرکت‌هایی که دارای نسبت توانگری بالای ۱۰۰ هستند ،در سطح ۱ طبقه بندی می‌شوند.

شرکت‌های بیمه‌ایی که در سال ۱۳۹۶ دارای سطح یک می‌باشند عبارتند از:
بیمه آسیا، بیمه البرز، بیمه ملت، بیمه سامان، بیمه نوین، بیمه پاسارگاد، بیمه کارآفرین، بیمه ما، بیمه سرمد، بیمه اتکایی ایرانیان، بیمه امید، بیمه آسماری، بیمه ایران معین، بیمه اتکایی امین.


مطلب مرتبط: هر آنچه از بیمه عمر ایران باید بدانید


شرکت‌های بیمه‌ایی سطح دو عبارتند از:
بیمه دانا، بیمه معلم، بیمه پارسیان، بیمه رازی، بیمه سینا، بیمه کوثر و بیمه تعاون

شرکت‌های بیمه‌ایی در سطح چهار:
سه شرکت بیمه ایران، دی و میهن در سطح چهار توانگری مالی قرار دارند، این شرکت‌ها نیاز به ترمیم مالی دارند.

شرکت‌هایی که در سطح پنج هستند: بیمه آرمان می‌باشد. با توجه به سطح پایین این شرکت، بیمه مرکزی اجازه فعالیت در برخی از رشته‌های بیمه‌ای را برای این شرکت ابطال کرده است.

 

رتبه بندی شرکت‌های بیمه عمر در سال ۹۶

رتبه اول بیمه عمر یا  همان بهترین بیمه عمر برای سال ۹۶ را می‌توان بر اساس جدول سطح توانگری شرکت‌های بیمه و رضایت مشتریان انتخاب کرد. شرکت‌هایی که در سطح توانگری بالایی قرار دارند از جمله شرکت‌هایی که در سطح یک هستند می‌توانند از بهترین شرکت‌هایی باشند که شما می‌توانید بیمه عمرتان را از آن‌ها خریداری نمایید. از جمله بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر سامان، بیمه عمر کارآفرین ، بیمه عمر ما، بیمه عمر ملت، بیمه عمر آسیا و … .

بر این اساس بهترین شرکت‌های بیمه عمر در سال جاری را می‌توان شرکت‌های سطح ۱ دانست که برای انتخاب نهایی از بین برترین شرکت‌ها میتوانید اقدام به تکمیل فرم خرید بیمه عمر نمایید تا کارشناسان ما در اولین زمان جهت انجام مشاوره حرفه‌ای با شما تماس حاصل نمایند.

 

رتبه بندی شرکت‌های بیمه عمر در سال ۹۷

رتبه بندی شرکت‌های بیمه عمر در سال ۹۷

برای سال ۹۷ نمی‌توان شرکتی را به عنوان بهترین بیمه عمر معرفی کرد چراکه آخرین محاسبه آماری بیمه مرکزی در سال ۹۶ انجام گرفته و بر اساس سطح توانگری شرکت‌های بیمه، میزان سطح رضایت مشتریان رتبه بندی شرکت‌های بیمه معرفی شده‌اند، که می‌توانید با استفاده از سطح توانگری شرکت‌های بیمه در سال ۹۶ بهترین شرکت‌های بیمه را مشاهده و برای خرید بیمه عمر انتخاب نمایید. با پایان سال ۹۷ و ارائه گزارش سطح توانگری شرکت‌های بیمه در سال ۹۷ از سوی بیمه مرکزی می‌توانید بهترین بیمه عمر در سال ۹۷ را انتخاب کنید.

 

بیمه‌های ورشکسته در ایران

همه شرکت‌های بیمه که در حال فعالیت هستند دارای مجوز رسمی از بیمه مرکزی هستند و تحت نظر بیمه مرکزی فعالیت می‌کنند. این موضوعی مهم جهت رفع نگرانی از ورشکستگی شرکت های بیمه برای همه بیمه گذاران مخصوصا برای بیمه گذاران بیمه‌های عمر که جنبه سرمایه گذاری در آنها مطرح است می‌باشد چرا که نظارت بیمه مرکزی وجود دارد.

از زمانی که صنعت بیمه در کشور شروع به فعالیت کرده است، تقریبا می‌توان گفت هیچ شرکتی ورشکسته نشده است. تنها شرکتی که در طول این سال‌ها در پرداخت خسارات به بیمه گذارانش به مشکل خورده بیمه توسعه است. اما در خصوص شرکت بیمه توسعه هم خاطر نشان می‌شویم که، بیمه نامه‌های عمر این شرکت با نظر بیمه مرکزی جمهوری اسلامی به شرکت بیمه ایران منتقل شد و هم اکنون نیز همه این بیمه نامه‌ها جاری می‌باشند.
بر اساس جدولی که سطح توانگری شرکت‌های بیمه محاسبه شده، شرکت‌های که در سطح ۴ و ۵ قرار دارند در شرایط مالی مناسبی نبوده و در خرید هر نوع بیمه نامه از این شرکت‌های بیمه باید تمام جوانب را سنجیده باشید دقت نمایید که تنها معیار شما برای خرید بیمه در هر شاخه بیمه‌ای ارزان بودن بیمه نامه نباشد.

 

نظر شما چیست؟

به نظر شما بهترین شرکت بیمه کدام شرکت است؟ نظرات، سوالات و تجربه‌های خودتون رو در زیر همین مطلب با ما در میون بذارید تا کارشناسان بیمه تایم پاسخگوی شما باشند

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۴.۳ / ۵. تعداد رای ۳۲

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۸۱ نظر

 • من بیمه ی عمر پارسیان دارم… اصلا راضی نیستم از راهنمایی و مشاوره و پیگیری شکایات توسط این بیمه…. پشیمونم .کاش تدابیری اندیشیده بشه هر کس ازبیمه اش راضی نیست با حفظ شرایط قرارداد بیمشو عوض کنه….

  • واقعیت این است که بعد از خرید بیمه نامه کاری نمیشه کرد اما ما نظرمون اینه که قبل از خرید اول یک مشاور بیطرف خوب انتخاب کنید و از این طریق شرکت بیمه رو انتخاب کنید چون بیمه عمر دارای مدت بیمه طولانی است و ارزش اینکار را دارد. با اینهمه دوست عزیز پیشنهاد میکنیم دلایل تون رو به بیمه مرکزی جهت حل و فصل ارایه کنید ممکنه اونها بتونن به شکایتتون رسیدگی کنن

  • سلام از هر کدام از شرایط بیمه نامه که ناراضی هستید قابل تغییره و میتونید شرایط بیمه نامه رو تغییر بدید .

  • فاطمه عزیز. لطفا اگر تجربه و یا اطلاعاتی در رابطه با تغییر شرایط بیمه عمر پارسیان دارید برای ما به آدرس info[at]bimetime.com ارسال کنید تا در صفحه بیمه عمر پارسیان پس از ارزیابی آپلود بشه. ممنون

  • سلام دوست عزیز. بله شما میتونید درخواست بدید به بیمه نوین تا یمه نامه رو بازخرید کنن و مشکلی نیست. منتها بد نیست بدونید که چون بازخرید در سالهای اولیه است مبلغ بازخرید کم هست

   • سلام.نمیدانم کدام بیمه عمر را انتخاب کنم لطفا راهنمایی کنید.میخوام ده ساله بازنشست شوم.سالانه ۵میلیون توان پرداخت دارم

    • سلام،با توجه به رتبه بندی بیمه ها توسط بیمه مرکزی و سطح توانگری که براشون تعیین میشه و همچنین مقایسه تمام آپشنها و پوشش هایی که شرکتهای مختلف بیمه دارند،شرکت بیمه سپهر سرمد که بانک صادرات صاحب امتیازش هست‌ می تونه بهترین انتخاب برای تهیه بیمه عمر و سرمایه گزاری برای شخص شما باشه.

     • مجید بزرگوار ، انتخاب بیمه عمر بر اساس نیازهای بیمه هر فرد می تواند شرکت جداگانه ای باشد.

    • سلام خدمت شما. بهترین پیشنهاد الان و در حال حاضر بیمه خاورمیانه هست ک بهترررررین نوع بازنشستگی رو داره من کامل بررسی کردم.

     • جناب جعفری بزرگوار معیار انتخاب افراد در انتخاب بهترین بیمه عمر بر اساس نیازها و هدف های سرمایه گذاری آن ها مشخص می شود.

    • برای ده سال بازنشستگی قطعا بیمه سامان مناسب ترین گزینه هست و تنها شرکتی است که ١٠ سالع بازنشست میکنه…سوددهی بالایی دارد.

     • ممنون از توجه شما ، فقط برای بیمه های بهتره که بازه مدت زمانی حداقل ۲۰ سال در نظر بگیرید تا نتیجه بهتری داشته باشید.

    • دوست عزیز در خال حاضر بیمه ما حرف اول میزنه و قدرت مالی و پشتوانه محکمی چون بانک ملت رو داره بیشترین سود نسبت به سایر بیمه ها میده جالبه بدونین شرکتهای بزرگی چون هواپیمایی هما و قطارهای رجا زیر نظر تین بیمه هستن و قدرت مالی این شرکت بقدری بالاست که فروش بیمه عمر در حد خرده فروشی براش محسوب میشه و خودش بی نیاز از تبلیغ میدونه

     • هادی عزیز همه شرکت های بیمه پشتوانه مالی قدرتمندی را دارند و میتونید بررسی پشتوانه های مالی شرکت های بیمه را مطالعه کنید. تقریبا می توان گفت که شرکت هایی که سطح توانگری بالایی دارند معتمد ترین گزینه ها در خرید بیمه های عمر هستند

  • بیمه سامان از کارشناسان فروش با سطح و اطلاعات بالا میباشد و پوشش های درمانی بینظیری دارد. کارت درمان آن نیز بسیاز مفید است.

 • سلام دوست عزیز. اگر شاخص های مطرح شده در این مقاله پاسخ گوی سوال شما در رابطه با انتخاب بهترین بیمه عمر نبوده است پیشنهاد میکنیم نظرسنجی مردم در رابطه با بهترین بیمه عمر رو هم مطالعه کنید. و در نهایت اگر نیاز به مشاوره تخصصی دارید با تکمیل این فرم کارشناسان بیمه تایم با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی های لازم را ارائه خواهند داد. موفق باشید

  • سلام دوست عزیز. حتما سعی میکنیم در برنامه تولید محتوای بیمه تایم بعد از ارزیابی با تیم کارشناسان قرار بگیره

   • با سلام
    در مورد سود دهی بیمه های عمر نوشتید اما از سود دهی بیمه دانا چیزی نبود ،اگه امکان داره سود دهی پنج سال آخر بیمه عمر دانا رو هم به اشتراک بزارین مرسی

    • سلام علی عزیز. ما یک مطلب جداگانه برای بیمه عمر دانا نوشتیم. خوشحال میشیم که مطالعه کنید و اگر نظری در راستای تکمیلش داشتید اونجا بیان کنید تا بهبود بدیم. مرسی از پیشنهاد خوبتون

 • سلام من سال ۷م بیمه کارافرین هستم، بهم گفتن نمیشه قرارداد ۱۵ ساله ام رو ۲۰ ساله و یا بیشتر کنم، بنظرتون بیمه م رو کنسل کنم یدونه از نو باز کنم بهتره یا راهکار بهتری پیشنهاد میدین؟

  • سلام دوست عزیز. بله در بیمه عمر مدت رو نمیشه بیشتر کرد و به همین دلیل هم تیم مشاورین ما معمولا بیشترین مدت رو پیشنهاد می دهند و شما بهتره این بیمه رو ادامه بدهید تا آخر و حتما یک بیمه جدید هم تهیه کنید با مدت مناسب و از تعهدات هر دو بهرمند شوید. باگر نیاز به مشاوره تخصصی تر دارید حتما فرم صفحه بیمه عمر بیمه تایم رو پر کنید تا با شما تماس گرفته بشه

 • بنده شش ماه پیش بیمه پاسارگاد خریدم. من وقتى بهم پیشنهاد دادن مشاور هاى شرکت هاى مختلف بنده با تحقیق بیمه پاسارگاد رو خریدارى کردم زیرا تیم مشاوره ایی بسیار قوى برام توضیح هم علمی هم قانونى دادن و هم تا الان هرسوالى دارم درکنارم هستن.
  اِنْ شٰـااَلله قصد دارم بیمه دوم رو هم خریدارى کنم.
  اگر مایل باشید حتى شعبه محل خریدم هم عرض کنم.
  من دانشجوى پرستارى هستم.

  • واقعا همینطوره.
   بیمه عمر اندوخته دار امید کارآفرین پدیده ای در صنعت بیمه هست که به تازگی به بازار بیمه عرضه شده.

    • اقای جندقی بزرگوار، تقریبا در همه شرکت های بیمه ۵ بیماری از قبیل انواع سرطان، سکته قلبی، سکته مغزی ، پیوند اعضای اصلی بدن و جراحی باز قلب را تحت پوشش قرار می دهد. اما بیمه عمر امید کارافرین و بیمه سامان با پوشش امراض خاص بیماری های زیادی را تحت پوشش دارند که اگر می خواهید از لحاظ امراض بیمه عمر کاملی داشته باشید می توانید بیمه اندوخته دارد امید کارآفرین یا بیمه عمر سامان با امراض خاص را خریدار ی نمایید

 • بیمه رازی آخر هم براش زیاده . نه پاسخگو هستن نه خسارت رو درستو حسابی پرداخت میکنه . من اشتباه کردم خریدم شما این اشتباه رو نکنید کلا مثل اینه که بیمه داری ولی در اصل حق استفاده نداری ازش

 • سلام خسته نباشی خدمت شما کارشناسان محترم درمورد بیمه عمر سامان می خواستم بدونم چطوریه عمل کردش .رضایت بخش هست.وبرای خانم خاندار بیمه عمر بهتر است یا یبمه زنان خاندار باتشکر از راهنمایی خوب شما

  • سلام آقا رسول عزیز. اگر میخواهید مشاوره درباره بیمه عمر داشته باشید می تونید فرم پیشنهاد بیمه عمر را تکمیل کنید تا مشاوران بیمه تایم با شما تماس بگیرند تا بتونید به راحتی بهترین بیمه عمر را خریداری نمایید. حتی می تونید با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید و مشاوره بگیرید.

   • سلام همایون عزیز. انتخاب بهترین بیمه عمر بر اساس شرایط ، سن و … برای هر فردی تعیین می شود. اگر می خواهید بهترین بیمه عمر برای خودتان انتخاب کنید می تونید درخواست مشاوره در سامانه بیمه تایم ثبت کنید تا از کارشناسان بیمه تایم برای انتخاب بهترین بیمه عمر کمک بگیرید.

   • به نظر من وبا اطمینان کامل بیمه ملت از همه بیمه ها در طی این چند سال اخیر هم از نظر سوددهی وهم از نظر تنوع وکیفیت خدمات از همه بیمه های زندگی بهتر بوده وطی ۷ سال رتبه اول سوددهی وتوانگری مالی در بین بیمه هار وداشته است

 • سلام و تشکر بابت نظرخواهیتون.
  بنظر من بهترین بیمه، بیمه ی نوین.
  باتوجه به طرحهای عالی و پوششهای خوب و بالاخص آیتم مستمری(حقوق بگیری) در بحث از کارافتادگیش.
  چون هیچ شرکت بیمه ای، این آیتمو نداره.
  باتشکر

 • با سلام بنده دو روز هست که بیمه عمر سرمایه گذاری پارسیان خریداری کردم ولی هنوز هیچ مدرکی ارایه نکردم و تنها پول رو واریز کردم آیا امکان فسخ این قرارداد بدون ضرر وجود داره؟
  با توجه به اینکه گفتن سند این بیمه چند ماه طول میکشه حاضر بشه

  • آقای احمدی ، اگر پولتون رو به شماره حساب بیمه پارسیان واریز کردید نگران نباشید، اما آماده شدن بیمه عمر معمولا ۲ هفته کاری زمان می برد تا صادر شود مگر این که بیمه نامه تان چکابی باشد.

 • بهترین بیمه سامان به چند دلیل
  ۱.همه بیمه ها در ایران برای امراض‌تا ۸ بیماری رو پوشش میدن و حتی پاسارگاد که این همه تعریف میکنن ۵ بیماری هست ولی سامان ۳۰ بیماری رو زیره پوشش قرار داده
  ۲.بیمه سامان برای فوت حادثه ای تا مبلغ ۲/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ملیارد تومن میباشد ولی هیچ بیمه ای در ایران بالایه مبلغ ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ملیون خدمات نمیدهند
  ۳.بیمه سامان تا ۸۰ سالگی برای پرداخت حق بیمه باز گذاشته ولی اکثره بیمه ها نهایت تا ۳۰ سال هست
  ۴.امیدوارم تونسته باشم هر چثدر هم کوچیک کمکتون کرده باشم

  • جناب جندقی
   برخی از بیمه گذاران در انتخاب شرکت بیمه ای را انتخاب می کنند که در کنار پوشش های بیمه ای سرمایه گذاری مناسبی را هم داشته باشند.

 • بیمه عمر ملت با توجه به سطح یک بودن و بالاترین سطح توانگری درسال ۹۷ و ریتم یکنواخت سود دهی بالای ۲۴ درصد .
  منکه از انتخاب خودم راضی هستم

  • مهدی بزرگوار ، بهتر است تنها معیار شما برای انتخاب بهترین بیمه عمر فقط سود دهی بیمه نامه نباشد.

   • سلام یعنی بیما ملت فقط سود دهیش خوبه؟؟؟
    بقیه آپشناش ضعیفه ؟؟
    بنظره شما پاسارگاد یا کار آفربن یا ملت؟؟؟

    • جناب یعقوب نژاد سود مشارکتی ، مبلغی است که هر ساله اعلام می شود و ممکن است در طول سال های مختلف بیمه ای شرکت بیمه سود های مشارکتی متفاوتی را پرداخت کنند.

 • به نظر من بهترین شرکت بیمه ایی بیمه آسیا هست چون هم توانگری سطح ۱ دارند هم در زمان گرفتن خسارت سرعت عمل بالایی دارند و سریع به خسارت میرسی من تمام بیمه هایی که دارم اتوموبیل /عمر و پس انداز/آتش سوزی همه بیمه آسیا هست و کاملا راضی هستم.

  • جناب کیان
   معیار و هدف خرید بیمه عمر در بین افراد بیمه گذار متفاوت است، بخاطر این موضوع افراد می توانند به راحتی با کمک مشاوران بیمه عمر بیمه تایم بهترین بیمه عمر را انتخاب نمایید.

 • «کمترین میزان سطح رضایت مشتریان از رضایت مالی بیمه‌گذاران در مبلغ خسارت دریافتی از شرکت‌های بیمه می‌باشد»
  کل مطلب در عنوان بالا خلاصه شده و می‌تواند تنها گویه نظرسنجی باشد و در این زمینه بیمه تعاون بهترین عملکرد و بالاترین سطح رضایت‌مندی رو کسب کرده!
  تا زمانی‌که کسب و کار دولتی باشد و دستوری، تمام این شرکت‌ها (همانند بانک‌ها) هیچ تفاوتی در نتیجه نهایی نداشته و نخواهند داشت فقط اینکه ویترین بیمه‌ها کمی رنگ و بوی متفاوت دارند ولی در کل از یک شیوه کلیشه می‌گیرند؛ یکی ۲+۲ را ۴ و دیگری ۳+۱ برای مشتری نمایش می‌دهد. در کل با وجود تورم بسیار بالا در ایران، خرید هر نوع بیمه اشتباه و کاملا یک‌طرفه به نفع بیمه‌گر می‌باشد؛ تحلیل این مطلب در طرح‌های بلندمدت برای اکثریت تعریف نشده و سال‌ها مغبون می‌مانند (برای نمونه، سرمایه‌گذاری در بانک و مقایسه کمترین سود متعلقه با همان مدت در بیمه!)
  به‌طور مثال بیمه عمر ۳۰ ساله پاسارگاد با سود ۱۸٪ و حتی نرخ افزایشی، معادل یک‌سوم همان بازدهی در بانک خواهد بود!
  نگرانی از بابت تأخیر یا عدم پرداخت به‌موقع حق‌بیمه و سایر حواشی موضوع هم بماند!
  ووو…

  • جناب شاهین بزرگوار
   در نظر سنجی رتبه بندی شرکت های بیمه عمر، سایت بیمه تایم کاملا بی طرف بوده و بر اساس نظرات کاربران و آمار بیمه مرکزی این اطلاعات منتشر شده، هدف ما اطلاع رسانی و کمک در انتخاب بهترین گزینه است.
   ممنون از شما که مطالب ما را مطالعه نموده اید.

 • بیمه سامان از کارشناسان فروش با سطح و اطلاعات بالا میباشد و پوشش های درمانی بینظیری دارد. کارت درمان آن نیز بسیاز مفید است.

 • سلام یه شرکت بیمه جدید راه افتاده همه شرکتها رو یه شب پشت سر گذاشته شنیدم اولین و تنها بیمه تخصصی تو کشور هم هست تازه مبالغ چند میلیاردی هم به بیمه شدهاش بعنوان مستمری و سرمایه گذاری پرداخت میکنه اسمش هم بیمه خاورمیانه هست

  • جناب سامیار بهتر است برای دریافت مشاوره کامل با بیمه تایم ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید تا بر اساس سن و مواردی که مورد نظر شماست بهترین بیمه عمر را تهیه نمایید.

 • خیلی جالبه، نماینده ها و بازاریاب های هر شرکت، برند خودشون رو بهترین برند معرفی می کنه و جالب تر اینه که تیم مدیریت هم بدون تذکر،همراه این تبلیغات بدون پشتوانه هست…آیا شرکت های پاسارگاد، سامان و .. که انقدر تبلیغات می کنید، بیمه ۱۰ ساله سررسید کردن و پرداخت طبق تعهد انجام دادن ؟؟ یا فعلا فقط وعده سر خرمن هستش؟!

  • جناب امید، ما (بیمه تایم) کارگزار بیمه هستیم و با همه شرکت های بیمه کار می کنیم. انتخاب شرکت های بیمه به عنوان بیمه برتر توسط نظر بیمه گذاران و مشتریان شرکت های مختلف بیمه انجام شده است.