بهترین بیمه بدنه خودرو کدام است؟ نتایج نظرسنجی

بهترین بیمه بدنه کدام است؟
۴.۱
(۱۶)

بیمه بدنه بیمه‌نامه‌ای است اختیاری، اما با توجه به پوشش‌های مختلفی که این بیمه نامه در زمان خسارت برای شما فراهم می‌کند می‌تواند انتخاب مهم شما در کنار بیمه شخص ثالث باشد. بهترین بیمه بدنه خودرو را می‌توان از دو نگاه متفاوت بررسی کرد: از نظر مردم و  از نظر کارشناسان بیمه. در این نوشته با توجه به ارتباط عمیق و چندین ساله کارشناسان بیمه تایم با صنعت بیمه تلاش شده تا هر دو شاخص ذکر شده در خرید بیمه بدنه خودرو به شما پیشنهاد شود.


 

نتیجه نظرسنجی بهترین بیمه بدنه خودرو

برای کمک به انتخاب شما در زمینه بهترین بیمه بدنه خودرو در بهار ۱۳۹۸ بیمه تایم اقدام به برگزاری یک نظرسنجی کرد که نتایج آن را در ادامه مشاهده می‌کنید:

بهترین بیمه بدنه خودرو

 

برا اساس این نظرسنجی بیمه بدنه ایران بیشترین میزان سهم را در سبد خرید پاسخ‌دهندگان داشته است. پس از آن بیمه بدنه دانا و بیمه بدنه آسیا رتبه‌های دوم و سوم را به خود اختصاص داده‌‌اند. همچنین در بین کاربرانی که قصد خرید بیمه بدنه در آینده را داشته‌اند باز ۳ شرکت ایران، دانا و آسیا رتبه‌های برتر را کسب کرده‌اند.

نکته: این نظرسنجی صرفا بر مبنای نظر پاسخ‌دهندگاه بوده است و کارشناسان بیمه تایم هیچ دخل و تصرفی در نتایج نداشته‌اند.

 


 

شرکت‌های ارائه دهنده بیمه بدنه

شرکت های ارائه دهنده بیمه بدنه


پوشش‌های بیمه بدنه و خدماتی که شما می‌توانید از این بیمه‌نامه دریافت کنید با داشتن شناخت کامل شما از بیمه بدنه می‌تواند هیجان انگیزتر باشد. استفاده از پوشش‌های بیمه بدنه برای زمانی که بیمه شخص ثالث هیچ کمکی نمی‌تواند بکند دلیل قانع کننده‌ای برای خرید بیمه بدنه می‌باشد. شرکت‌های مختلف، خدمات بیمه بدنه را ارائه می‌کنند، مطمئنا در انتخاب خود به دنبال بهترین بیمه بدنه خودرو هستید. برترین شرکت‌های ارائه دهنده بیمه بدنه بر اساس پوشش‌های بیمه‌ای، خدمات، خسارت دهی، قیمت و پاسخگویی و… انتخاب می‌شوند.

برخی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده بیمه بدنه به قرار زیر هستند:

 • بیمه بدنه البرز
 • بیمه بدنه ایران
 • بیمه بدنه آسیا
 • بیمه بدنه دانا
 • بیمه بدنه پاسارگاد
 • بیمه بدنه سامان
 • بیمه بدنه کارآفرین
 • بیمه بدنه رازی
 • بیمه بدنه پارسیان
 • بیمه بدنه نوین

اما از بین این اسامی از کدام یک ارزانترین بیمه بدنه با تخفیفات و بهترین پوشش‌ها تهیه شود!!! این نکات از مهمترین دغدغه در خرید بیمه بدنه از نگاه مردم است.

 


مطلب مرتبط: بیمه بدنه یا کارت طلایی؟


 

بهترین بیمه بدنه خودرو به لحاظ سطح پوشش خسارت

اگر شما از افرادی هستید که در انتخاب بهترین بیمه بدنه، سطح پوشش خسارت شرکت بیمه از گزینه‌های مهم و موثر در انتخاب شما است، می‌توان به شما یک بیمه گذار حرفه‌ای که انتخاب درست را انجام می‌دهید گفت.

اما از نظر کارشناسان متخصص بیمه‌ایی هم، بهترین بیمه بدنه خودرو متعلق به شرکتی است که در زمان خسارت بهترین همراهی و پرداخت خسارت را با بیمه گذاران خود داشته باشد. از نکات دیگری که در خرید بیمه بدنه می‌توان در نظر گرفت تعداد شعب بیمه‌ای و داشتن خسارت سیار در آن شرکت بیمه است. برخی از شرکت‌هایی که می‌توان در این راستا معرفی کرد عبارتند از: بیمه بدنه البرز، بیمه بدنه سامان، بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه بدنه ایران، بیمه بدنه رازی و …

 

بهترین بیمه بدنه ماشین به لحاظ تخفیفات

اگر شما سابقه تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه چندین ساله دارید، دست شما برای انتخاب شرکت بیمه بدنه بازتر است اما اگر اتومیبل‌تان تخفیفات عدم خسارت ندارد انتخاب شرکت بیمه، به لحاظ تخفیفات  شرکت‌های بیمه یکی از گزینه‌های مهم برای شما می‌شود.
شرکت‌های بیمه با توجه به سیاست‌های خود، برای جذب بیشترین پرتفوی و رضایت مشتریان تخفیفاتی را در بیمه بدنه لحاظ می‌نمایند. برخی از تخفیفات بیمه بدنه عبارتند از: تخفیف توافقی، تخفیف سال ساخت خودرو، تخفیف خودرو صفر کیلومتر، تخفیف بر اساس ارزش خودرو، تخفیف حسن سابقه ثالث، تخفیف نقدی بیمه بدنه، تخفیف داشتن حساب سپرده بانکی و تخفیفات دوره‌ای مثل تخفیف بیمه بدنه ویژه عید فطر، عید قربان، ۲۲ بهمن و …. .

همه این تخفیفات با توجه به سیاست های شرکت بیمه در جذب پرتفوی ارائه می‌گردد. میزان تخفیفات هرکدام از طرح‌های فوق در هر شرکت متفاوت است.

نکته: سقف تخفیفات بیمه بدنه معمولا از ۷۰ درصد بیشتر نمی‌شود اما گاهی تا ۹۰ درصد هم شرکت‌های بیمه لحاظ کرده‌اند.

 

متاسفانه گاهی دیده شده که برخی شرکت‌های بیمه در ارائه تخفیفات بیمه بدنه اقدام به ارزان فروشی زیر عرف بازار جهت جذب بیمه گذار و فروش موقت می‌کنند که این کار ممکن است در زمان خسارت دهی مشکل ساز باشد و نتوانند جوابگویی خوبی داشته باشند.

معمولا سامانه بیمه تایم بیمه گذاران بیمه بدنه را از فرصت تخفیفات دوره‌ای و مناسبتی و سایر تخفیفات ویژه شرکت‌های بیمه مطلع کرده و خبر بهترین تخفیفات بیمه بدنه را به شما می‌رساند. برای با خبر شدن از جدیدترین تخفیفات کافی است در ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

 

برترین بیمه بدنه برای خودروهای لوکس

بهترین بیمه بدنه برای خودروهای لوکس


هر چه قیمت اتومبیل بالاتر باشد لزوم داشتن بیمه بدنه بیشتر می‌شود. بر اساس قانون جدید بیمه شخص ثالث، حداکثر خسارت مالی که مقصر حادثه موظف به جبران آن است برابر با ۵۰ درصد دیه ماه های حرام است و البته جبران خسارت از بیمه ثالث تا سقف پوشش مالی بیمه شخص ثالث خودروی مقصر پرداخت می‌شود و مقصر الباقی این مبلغ تا نهایتا ۵۰ درصد دیه ماه‌های حرام را فقط و فقط باید جبران نماید.

برای مثال سال ۹۷ دیه ماه حرام ۳۰۸ میلیون تومان اعلام شده و خودروهایی که ارزش آن‌ها بالای ۵۰ درصد این مبلغ یعنی ۱۵۴ میلیون تومان است، خودروی نا متعارف یا لوکس شناخته می‌شوند.  البته با افزایش هر ساله دیه در سال‌های آینده مبنای تعیین قیمت خودروهای متعارف گران قیمت تغییر خواهد کرد. به بیان دیگر اگر شما خودروی لوکس دارید و دچار تصادف شوید تا سقف ۱۵۴میلیون تومان می‌توانید خسارت دریافت کنید و شرکت بیمه و فرد مقصر برای خسارت‌های بالاتر از این مبلغ هیچ تعهدی ندارند. در این زمان است که نقش داشتن بیمه بدنه برای دارندگان خودروهای لوکس پر رنگ تر می‌شود.

با توجه به ارزش ریالی بالایی که خودروهای لوکس دارند، انتخاب بهترین بیمه بدنه خودرو برای خودروهای لوکس از ضروریات می‌شود. در انتخاب بیمه بدنه برای خودروهای لوکس دقت نمایید تا قیمت و مقایسه شرکت‌های بیمه بدنه در شرایط و پوشش‌های یکسان و بیشترین تخفیفات با بهترین پرداخت خسارت باشد.

جالب است بدانید که برخی از شرکت‌های بیمه به خاطر خسارت بالایی که این خودروها ممکن است در زمان تصادف داشته باشند، خودروهای لوکس را بیمه بدنه نمی‌کنند.

اگر با توجه به شرایط گفته شده خودروی شما لوکس محسوب می‌شود می‌توانید از طریق مشورت رایگان با کارشناسان بیمه تایم بهترین انتخاب خود را انجام دهید. برای این منظور کافی است تنها اطلاعات خودروی خود را در صفحه خرید بیمه بدنه وارد نمایید تا به زودی با شما تماس حاصل شود.

 

بهترین بیمه بدنه خودروی نو

بهترین بیمه بدنه خودروهای صفر

با توجه به تعدد خودروهای صفری که هر ساله وارد بازار می‌شود، دارندگان خودروهای صفر برای جبران هر گونه خسارت احتمالی که ممکن است اتفاق بیافتد ترجیح می‌دهند بیمه بدنه داشته باشند. انتخاب شرکت بیمه‌ای که بهترین بیمه بدنه خودروی صفر را ارائه نماید می‌تواند با در نظر گرفتن چند موضوع مختلف انجام گیرد.

اگر شما دارای سابقه بیمه بدنه هستید می‌توانید تخفیفات بیمه بدنه خودروی قبلی‌تان را از طریق فرایند انتقال بیمه بدنه به خودروی صفرتان منتقل کنید و از طرفی از تخفیفات بیمه بدنه بر روی خودرو صفر برخی از شرکت‌های بیمه  نیز همزمان استفاده نمایید. همه این‌ها می‌تواند روی قیمت بیمه بدنه خودروی صفر موثر باشد.

تکمیل فرم دریافت مشاوره جهت خرید بهترین بیمه بدنه خودروهای صفر

بهترین بیمه بدنه پراید و تیبا

با توجه به تعدد بالایی که خودروی پراید در سطح کشور دارد، جالب است که بدانید بسیاری از صاحبان خودروی پراید بیمه بدنه دارند و درصد بالایی از مخاطبان بیمه بدنه مربوط به بیمه بدنه پراید است. با توجه به حوادث پرخطری که این خودرو دارد ریسک بیمه‌ای این خودرو بالا و داشتن بیمه بدنه اهمیت بالایی دارد از این رو می‌توان گفت بر خلاف تصور بسیاری از افراد، بیمه بدنه بیمه نامه لوکسی نیست و داشتن این بیمه نامه برای همه دارندگان وسیله نقلیه پیشنهاد می‌شود. از طرف دیگر تولید تیبا توسط خودروسازی سایپا هر روز با استقبال بیشتری از طرف مردم مواجه می‌شود. از این رو پیشنهاد میکنیم مطلب بهترین بیمه بدنه تیبا و پراید را مطالعه کنید

تکمیل فرم دریافت مشاوره جهت خرید بهترین بیمه بدنه پراید

بترین بیمه بدنه ماشین به لحاظ قیمت

بسیاری از صاحبان خودرو این سوال را دارند که ارزانترین بیمه بدنه کدام است و چرا؟

در خرید بیمه بدنه قیمت می‌تواند از اولویت های افراد باشد. به همین دلیل رقابتی در قیمت بیمه بدنه در بین شرکت‌ها وجود دارد ولی در نظر باید داشت که ارزانترین بیمه بدنه صرفا بهترین بیمه نمی‌تواند باشد بلکه باید از خدمات شرکت بیمه هم مطمئن گردیم. مشاوران متخصص و بی طرف ما و سامانه بیمه تایم می‌توانند همراه مناسبی برای شما در انتخاب مناسب‌ترین بیمه بدنه از لحاظ قیمتی باشند.

 

مقایسه شرکت های بیمه بدنه

برای مقایسه شرکت‌های بیمه بدنه فاکتورهایی مد نظر قرار می‌گیرد: قیمت بیمه بدنه، تخفیفات بیمه بدنه، بیشترین و بهترین پرداخت خسارت، تعداد شعبات شرکت بیمه، پاسخگویی، سطح توانگری از جمله مهمترین گزینه‌ها برای مقایسه و انتخاب بهترین بیمه بدنه خودرو می‌باشد که با مشورت کارشناسان بیمه تایم می‌توانید مطمئن شوید که بهترین انتخاب را داشته‌اید.

 

استعلام بیمه بدنه خودرو

برای اطمینان از صحت در صدور و وجود بیمه بدنه، شما می‌توانید از سامانه بیمه مرکزی و از طریق ورود کد ملی و کد بیمه گذار و یا کد یکتای بیمه نامه از استعلام بیمه بدنه خودرو خود اطمینان حاصل نمایید از طرف دیگر تمام کارگزاران و نمایندگان بیمه قبل از صدور بیمه بدنه و در زمانیکه از تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه استفاده می‌گردد حتما از  سیستم استعلام بیمه بدنه خودرو برای صدور بیمه بدنه سود می‌برند

معمولا بیشتر افراد قبل از خرید بیمه بدنه چه برای اولین بار یا برای تمدید بیمه بدنه قبلی خود، اقدام به بررسی قیمت و مقایسه شرکت‌های بیمه بدنه می‌کنند تا برترین بیمه بدنه اتومبیل را با بهترین قیمت خریداری نمایند. از این رو استعلام قیمت بیمه بدنه از تمامی شرکت‌های بیمه از طریق وب سایت بیمه تایم امکان پذیر است. مزیت استعلام قیمت بیمه بدنه از بیمه تایم این است که شما علاوه بر دریافت نرخ مناسب، می‌توانید مشاوره کامل درباره پوشش‌های اضافی و ضروری و نحوه خسارت دهی شرکت‌های مختلف را از مشاورین ما نیز دریافت نمایید تا در نهایت بتوانید مناسب‌ترین بیمه بدنه را انتخاب نمایید.

 

خرید بهترین بیمه بدنه خودرو

امیدواریم با مطالعه مطالبی که گفته شد، بتوانیم پاسخ این سوال شما را داده باشیم که کدام بیمه بدنه بهتر است؟ البته با ذکر نام یک شرکت بیمه بعد از گرفتن مشاوره حرفه ای بسیار بیشتر به نفع شما است چون با توجه به شرایط شما بهترین بیمه بدنه معرفی می‌شود.

اگر قصد مقایسه خرید و یا دریافت مشاوره برای خرید بیمه بدنه از هر شرکت بیمه‌ای دارید می‌توانید از مشاوره کارشناسان بیمه تایم استفاده نمایید. تمامی مراحل خرید از زمان استعلام تا بازدید بیمه بدنه و صدور این بیمه نامه چه برای خودروهایی که برای اولین بار این بیمه نامه را خریداری می‌کنند و یا تمدید بیمه بدنه، کارشناسان بیمه بدنه بیمه تایم همراه شما هستند.

کافی است اطلاعات خوروی خود را از طریق فرم خرید بیمه بدنه برای ما ارسال کنید تا بهترین بیمه را به شما معرفی کنیم و راحت‌تر از هر زمانی اقدام به خرید بیمه بدنه کنید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۴.۱ / ۵. تعداد رای ۱۶

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۲ نظر

  • سعید بزرگوار بهتره که برای انجام بیمه بدنه یکی از بیمه بدنه ایران، بیمه بدنه رازی، بیمه بدنه پارسیان، بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه کارآفرین انتخاب نمایید