خرید بیمه دندانپزشکی با کمک ۳ شرکت برتر بیمه

بیمه دندانپزشکی

هزینه‌های درمان بخش بزرگی از هزینه های زندگی هر خانواده ایرانی را تشکیل می‌دهند، جالب است بدانید که درصد بالایی از هزینه های درمان هم مربوط به هزینه بستری و هزینه های مربوط به دندانپزشکی است. حتی در مواردی هزینه درمان پیش پا افتاده دندانپزشکی چنان بالا است که  بسیاری از افراد حتی در زمان داشتن درد دندان از درمان آن  خودداری می کنند.

با توجه به نیاز بیمه دندان پزشکی شرکت های بیمه   پوشش  بیمه دندان پزشکی را به همراه پوشش های بیمه نامه های درمان انفرادی و گروهی ارائه می کنند و در حال حاضر بیمه دندان پزشکی توسط هیچ کدام از شرکت های بیمه به صورت جداگانه ارائه نمی شود  اما در این مقاله شما می توانید طرح های بیمه دندان پزشکی که توسط شرکت های مختلف بیمه ارائه می شود را در این نوشته بررسی و مقایسه کنید.

 

چند نکته مهم در رابطه با خرید بهترین بیمه تکمیلی دندانپزشکی

چند نکته بیمه دندان پزشکی

 • اگر بیمه گذار به مراکز درمانی طرف قرارداد با شرکت بیمه مراجعه کند، می‌تواند تا سقف تعهدات درمانی بیمه نامه درمان تکمیلی خود  بدون پرداخت هزینه  اقدامات درمان خود را انجام دهند و با پر شدن سقف تعهدات بیمه دندان پزشکی باید هزینه سایر مبالغ درمان مربوط به دندان پزشکی را خودشان پرداخت کنند.
 • بیمه گذار می‌تواند به مطب و یا مرکز دندانپزشکی خاصی مراجعه کند که طرف قرارداد با شرکت بیمه نباشد و  بعد از مراجعه و درمان و پرداخت هزینه  با ارائه مدارک لازم به شرکت بیمه می تواند خسارت را بر اساس تعهدات بیمه‌ای از شرکت بیمه دریافت نماید.
 • بیمه گذار برای استفاده از پوشش های بیمه دندانپزشکی باید حتما عکس قبل و بعد درمان دندان را به شرکت بیمه ارائه کند.

طرح های مختلف بیمه دندانپزشکی

با توجه به تقاضای بالایی که برای تهیه بیمه نامه های دندانپزشکی وجود دارد، متاسفانه سود جویی‌های بسیاری بابت این موضوع انجام گرفته که افراد سود جو با فروش کارت بیمه دندانپزشکی بدون پشتوانه معتبر اقدام به دریافت حق بیمه از بیمه گذاران نموده اند و این موضوع مشکلات بسیاری را برای بیشتر افراد ایجاد کرده.

مراقب افراد و شرکت‌های سودجو در فروش کارت‌های دندانپزشکی باشید!
از این رو ارائه طرح های مختلف دندانپزشکی از سوی شرکت های بیمه مختلف به همراه بیمه درمان تکمیلی انفرادی و گروهی انجام می شود. از جمله شرکت های ارائه دهنده بیمه دندان پزشکی می توان به بیمه درمان تکمیلی سامان، بیمه درمان تکمیلی SOS، بیمه درمان تکمیلی آسماری اشاره کرد که در ادامه به بررسی طرح های دندانپزشکی هر کدام خواهیم پرداخت.

کارت های بیمه دندان پزشکی از جمله بیمه دندانپزشکی افق، بیمه دندان پزشکی ملت، بیمه دندان پزشکی سلامت توسط شرکت های دیگر به غیر از شرکت های بیمه اصلی ارائه می شوند.

 

پوشش های بیمه دندانپزشکی

معمولا در بیمه نامه های دندان پزشکی پوشش هایی از قبیل هزینه های دندانپزشکی صرفا محدود به کشیدن، جرمگیری، بروساژ، ترمیم، پرکردن، درمان ریشه و روکش حتما  با ارائه گرافی قبل و بعد از درمان را بر اساس تعهدات موجود در بیمه نامه  تحت پوشش می باشند.

پوشش‌های بیمه دندان پزشکی

 

بیمه دندانپزشکی SOS

بیمه دندانپزشکی SOS
برای اطلاعات کامل بیمه تکمیلی انفرادی SOS بر روی عکس بالا کلیک کنید

شرکت بیمه SOS برای ارائه خدمات بیشتر به اعضایی که در عضویت شرکت کمک رسان هستند خدمات بیمه دندانپزشکی را ارائه می‌کنند و افرادی که  بیمه درمان تکمیلیSOS  ندارند نمی توانند از این خدمات SOS استفاده نمایند. برای استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی SOS ، دو طرح طلایی و نقره ای به بیمه گذاران ارائه می شود. طرح بیمه  دندانپزشکی  SOS   از ابتدای سال ۱۳۹۷ در حال ارائه خدمات می باشد.

شرایط خرید بیمه دندانپزشکی SOS

همه اعضاء مندرج در فرم درخواست عضویت و یا تمدید می توانند از خدمات بیمه دندانپزشکی استفاده کنند و با پرداخت حق بیمه اضافی بیمه دندانپزشکی را خریداری نمایند.

شرایط خرید بیمه دندانپزشکی SOS

 

مراکز طرف قرارداد بیمه SOS  برای ارائه خدمات دندانپزشکی

همه دارندگان بیمه نامه های دندانپزشکی می توانند به ۵۶ مرکز و کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه SOS مراجعه نمایند.  لیست مراکز طرف قرارداد با بیمه SOS  در سایت شرکت کمک رسان قابل مشاهده می باشند. البته بیمه گذاران می توانند به مراکز و مطب های غیر طرف قرارداد با  SOS  مراجعه نمایند و هزینه را پرداخت کرده و مدارک لازم را به شرکت بیمه SOS  ارائه نمایند. البته هزینه های درمان پرداختی از سوی شرکت بیمه بر اساس تعرفه های قراردادی محاسبه و پرداخت می شود. این دو نکته را فراموش نکنید که میزان فرانشیز بیمه دندانپزشکی SOS  ۳۰درصد بوده و دوره انتظار  استفاده از پوشش‌های این بیمه نامه ۳ ماه می باشد.

مدارک لازم برای خرید بیمه دندانپزشکی SOS ، تصویر کارت ملی و صفحات اول و دوم شناسنامه ، تکمیل فرم درخواست عضویت و ۲ قطعه عکس می‌باشد.

 

بیمه دندانپزشکی آسماری

شرکت بیمه آسماری، بیمه دندانپزشکی را به عنوان یکی از پوشش های اضافی بر روی بیمه نامه های درمان تکمیلی گروهی به بیمه گذاران ارائه می‌کند. میزان تعهدات و فرانشیز بیمه دندانپزشکی در هر طرح بیمه درمان تکمیلی آسماری متفاوت می باشد که می توانید در جدول زیر به صورت کامل تعهدات سال ۱۳۹۷ را بر اساس ریال بررسی نمایید (سقف تعهدات جدول بر حسب ریال می باشد):

یمه دندانپزشکی آسماری

بیمه دندان پزشکی سامان

بیمه دندانپزشکی سامان
برای اطلاعات کامل بیمه تکمیلی انفرادی سامان بر روی عکس بالا کلیک کنید

 

بیمه سامان در کنار طرح های مختلف بیمه درمان تکمیلی انفرادی، بیمه دندانپزشکی را در طرح های مختلف به بیمه گذاران ارائه می کند. میزان سقف تعهدات بیمه دندان پزشکی در طرح های مختلف متفاوت می باشد که در جدول زیر به تفکیک زیر می باشد. دقت نمایید که میزان تعهدات بر اساس ریال و برای سال ۱۳۹۷ می باشد.

 

شرایط خرید بیمه دندان پزشکی سامان

مشاوره بیشتر جهت خرید بیمه تکمیلی انفرادی دندانپزشکی

اگر می خواهید از خدمات بیمه دندانپزشکی استفاده نمایید می توانید بیمه درمان انفرادی تهیه نمایید که خدمات بیمه دندانپزشکی مناسبی را هم داشته باشد. برای خرید بیمه درمان تکمیلی انفرادی می توانید از طریق شماره زیر با کارشناسان ما در ساعات اداری در تماس باشید تا اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهند:

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز / ۵. تعداد رای

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۴ نظر

 • سلام اگر من‌ بیمه sos طرح‌طلایی بخرم موقع درمان دیگه نباید هزینه ای بپردازم یا نه
  منظورم تا مبلغ سقف تعهدشونه

  • جناب محمد رضای عزیز، اگر برای درمان به مراکز دندان پزشکی طرف قرارداد با بیمه sos مراجعه کنید نیازی به پرداخت مبلغی به غیر از فرانشیز ندارید که البته فقط تا سقف تعهدات درج شده روی بیمه نامه می تونید از بیمه نامه دندان پزشکی تون استفاده کنید.
   در صورت مراجعه به مراکز غیر طرف قرارداد بیمه SOS پرداخت خسارت های درمانی بر اساس تعهدات نظام پزشکی که برای دندان پزشکی منظور شده قابل پرداخت از سوی بیمه SOS می باشد.