مقایسه بیمه‌های عمر همراه با جدول: رقابت بیمه پاسارگاد با سایر بیمه‌ها

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد
۴.۵
(۱۵)

مقایسه بیمه عمر شرکت‌های مختلف و انتخاب بهترین بیمه عمر مهمترین بخش خرید این بیمه‌نامه است. از آنجاییکه که شرکت‌های بیمه این بیمه‌نامه را در طرح‌های مختلف ارائه می‌کنند  و بیمه عمر ارائه شده توسط شرکت‌های بیمه از نظر پوشش و شرایط بیمه ای شبیه هم بوده ولی یکسان نمی‌باشند.

برای اینکه بتوانیم مقایسه را راحت تر کنیم بیمه عمر پاسارگاد مبنای مقایسه این مطلب قرار گرفته (دلیل این امر را در دادمه خواهید خواند) و بعد از معرفی مهمترین شاخص‌های مقایسه، این شرکت را با سایر شرکت‌ها مثل بیمه عمر سامان، آسیا، کارآفرین و … در قالب جدول ارزیابی خواهیم کرد.


بهترین معیارهای مقایسه انواع بیمه عمر

۱- سطح توانگری مالی: مهمترین معیار مقایسه بیمه‌های عمر

باید گفت اطلاع از سطح توانگری مالی شرکت بیمه  مهمترین معیار در انتخاب شرکت بیمه در خرید هر بیمه‌نامه ‌ای به خصوص بیمه‌نامه ‌های عمر و سرمایه گذاری است که بیمه شده  اندوخته ریالی قابل توجهی را نزد شرکت بیمه تشکیل می‌دهد. سطح توانگری مالی، گزارش سالانه بیمه مرکزی است که در آن گزارش بیمه مرکزی شرکت‌های بیمه را بر اساس میزان برآورد تعهدات مالی در زمان خسارت، میزان و نحوه پرداخت خسارت، میزان برآورده کردن خواسته های بیمه گذاران و چندین معیار مهم دیگر  طبقه بندی می کند. در این گزارش شرکت‌‌هایی که در سطح توانگری بالایی قرار گرفته‌اند توانسته‌اند که نمره قابل قبولی را از سوی بیمه گذاران و بیمه مرکزی دریافت نمایند.

 

 ۲- سود مشارکتی: عامل اصلی سود دهی متفاوت شرکت‌ها

همانطور که میدانید  بر اساس شرایط بیمه عمر و سرمایه گذاری، در همه شرکت‌های بیمه به حق بیمه عمر و اندوخته بیمه عمر  دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی پرداخت می‌شود. سود تضمینی بیمه عمر، تضمین بیمه مرکزی بر روی بیمه های عمر است که تقریبا در همه شرکتهای بیمه یکسان می‌باشد . اما سود مشارکت بیمه عمر در بین شرکتهای مختلف متنوع بوده و هر شرکت در طول مدت این بیمه‌نامه ،  سود مشارکت مختلفی را به بیمه‌نامه های عمر پرداخت می کند.

 

بیشتر بدانید: چرا بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد؟

 

۳- پوشش فوت طبیعی: مهمترین پوشش بیمه عمر

بیمه عمر علاوه بر بحث سرمایه‌گذاری، دارای پوشش‌های مختلفی میباشد. مهمترین و اصلی‌ترین پوشش این بیمه‌نامه، پوشش فوت طبیعی است. اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه عمر فوت نماید سرمایه فوت به ذینفعان بیمه‌نامه وی پرداخت می شود‌. سرمایه فوت طبیعی در بین شرکت‌های مختلف دارای سقف مشخص بوده  و شرایط سنی مختلفی را دارد.

۴- پوشش فوت در اثر حادثه

علاوه بر پوشش فوت طبیعی، پوشش فوت حادثه از دیگر پوشش‌های بیمه عمر است که اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه فوت نماید سرمایه فوت حادثه علاوه بر سرمایه فوت طبیعی به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می شود. سقف سرمایه فوت در اثر حادثه در شرکت‌های مختلف با هم متفاوت بوده و به صورت ضریبی از سرمایه فوت طبیعی محاسبه می‌شود. در انتخاب بیمه عمر حتما به سقف سرمایه فوت هر شرکت توجه فرمایید.

۵- پوشش امراض خاص

از مزایای بیمه عمر داشتن پوشش امراض خاص است که اگر شما  به عنوان بیمه شده خدای ناکرده در طول مدت بیمه عمر به یکی از ۵ بیماری، سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی باز قلب، پیوند اعضای اصلی بدن و انواع سرطان مبتلا شوید می‌توانید از این پوشش استفاده کنید. سقف  و میزان این پوشش در  بیمه عمر شرکت‌های مختلف متفاوت می باشد. البته شرایط سنی استفاده از این پوشش‌ها هم در شرکت‌های بیمه باهم متفاوت می‌باشد.

 

۶- پوشش از کارافتادگی

از جمله مهمترین پوشش های بیمه عمر داشتن پوشش از کارافتادگی است که برخی از شرکت‌های بیمه این پوشش را با توجه به شرایط سنی خاص ارائه می‌کنند. این پوشش نیز  از لحاظ سقف سنی و سقف تعهدات در بین شرکتهای مختلف متفاوت است. پوشش از کارافتادگی معمولا برای افراد شاغل ارائه می شود. با توجه به شرایط بیمه عمر اگر  فرد بیمه شده در طول مدت بیمه داشتن بیمه‌نامه ازکارافتاده شود، سرمایه پوشش ازکارافتادگی به وی پرداخت می شود. برای همین این شاخص می‌تواند برای افراد شاغل معیار مهمی جهت مقایسه بیمه عمر باشد.

 

۷- پوشش هزینه پزشکی و نقص عضو

ممکن است بیمه شده در اثر حادثه، هزینه پزشکی داشته باشد و یا حتی نقص عضو شود. با این پوشش می‌توان بخشی از خسارت را جبران کند. این پوشش تنها توسط برخی از شرکت‌های بیمه ارائه می شود و اگر از آن دسته افرادی هستید که اعتقاد دارند حادثه خبر نمی‌دهد معیار خوبی برای مقایسه شرکت‌های بیمه عمر است.

۸- وام بیمه عمر

امکان دریافت وام از اندوخته بیمه عمر بدون نیاز به ضامن از مزایای بیمه عمر است که شرایط استفاده از وام در بین شرکت‌های بیمه با هم متفاوت می‌باشد. برای بسیاری از افراد استفاده از این وام بی دردسر می‌تواند یکی از مهمترین شاخص‌های مقایسه بیمه عمر باشد.

 

۹- پوشش‌های اضافی

از جمله پوشش های اضافی بیمه عمر ارائه بیمه آتش سوزی در کنار بیمه عمر است. بیمه عمر پاسارگاد برای بیمه‌نامه ‌های عمر پوشش آتش سوزی منازل مسکونی را ارائه می کند. خب به هر حال این شاخص می‌تواند جذاب باشد چرا که در غیر این صورت باید به صورت مستقل بیمه آتش‌سوزی خریده شود.

در کنار  پوشش های دیگر پوشش درمان تکمیلی انفرادی نیز برای جبران برخی از  هزینه های درمانی از قبیل هزینه بستری در بیمارستان برای بیمه شده های عمر پاسارگاد است که می توانند بر اساس اندوخته بیمه‌نامه شان از این پوشش استفاده نمایند

 

حالا که با ۹ شاخص مهم مقایسه بیمه‌های عمر آشنا شدید برویم سراغ جداول مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سایر بیمه ‌ها. اما قبل از آن بد نیست بدانید چرا بیمه پاسارگاد به عنوان معیار مقایسه قرار داده شده است.

 

چرا مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سایر بیمه‌ها

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سایر بیمه‌ها

آشنایی با مزایای بیمه عمر و این که این بیمه‌نامه چه پوشش‌هایی را برای بیمه شده‌هایش دارد در انتخاب شرکت بیمه می‌تواند بسیار مهم باشد. از ویژگی‌های بیمه عمر پاسارگاد پرداخت سودهای تضمینی و مشارکتی، شرایط دریافت وام و ارائه پوشش های بیمه عمر از جمله پوشش فوت عادی و حادثی، پوشش سرمایه از کارافتادگی و نقص عضو، پوشش بیماری‌های خاص، پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه و همچنین پوشش های اضافی مثل آتش سوزی، پوشش زلزله و آتشفشان و پوشش اعتصاب، بلوا و شورش می‌باشد. داشتن پوشش‌های متنوع و داشتن توانگری مالی بالا در چند سال گذشته، توانسته بیمه عمر پاسارگاد  را به یکی از محبوب‌ترین انواع بیمه‌نامه ‌های عمر تبدیل نماید. برای آشنایی بیشتر با بیمه عمر پاسارگاد این مطلب را از دست ندهید.

همچنین در پاییز ۹۷ بیمه تایم با استفاده از یک نظرسنجی به مقایسه بیمه‌های عمر پرداخت و خب نتیجه کاملا به نفع بیمه پاسارگاد بود. نتایج این نظرسنجی را از مطلب بهترین بیمه عمر از نظر مردم مشاهده کنید.

 

جدول‌های مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سایر بیمه‌ها

 

جدول مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با عمر ایران

همانطور که در جدول زیر مشاهده می کنید، بیمه ایران از نظر سطح توانگری مالی در رتبه ۴ قرار داشته و از لحاظ توانگری جایگاه نگران کننده‌ای را دارد. در مقابل بیمه پاسارگاد در سطح توانگری ۱ قرار دارد. از نظر سود دهی میزان سود مشارکتی نیز بیمه عمر پاسارگاد همواره از میزان سود پرداختی بیمه عمر ایران بالاتر بوده است.

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر ایران

 

 

 

جدول مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با بیمه عمر آسیا

 

مقایسه بیمه عمر آسیا و بیمه عمر پاسارگاد

 

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با کارآفرین

البته این نکته را باید بیان کرد که بیمه کارآفرین طرح جدید بیمه عمر کارآفرین را با نام بیمه عمر اندوخته دار امید کارآفرین را نیز ارائه می کند که در این طرح سقف پوشش‌های سرمایه فوت و سایر پوشش‌های این بیمه‌نامه متفاوت می‌باشد. می توانید برای اطلاعات بیشتر مقاله بیمه عمر اندوخته دار کارآفرین را مطالعه نمایید.  

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با کارآفرین

 

 

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد و  پارسیان

برای اطلاع دقیق‌تر مطلب بیمه عمر پارسیان را مطالعه نمایید.

مقایسه بیمه عمر پارسیان با بیمه عمر پاسارگاد

 

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سامان

شرکت بیمه سامان برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به بیمه گذاران خود، بیمه عمر را با طرح جدید امراض ارائه می‌کند که در این طرح میزان پوشش‌های سرمایه فوت و تعداد بیماری‌های تحت پوشش در قسمت امراض خاص متفاوت می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و کامل‌تر می‌توانید با بیمه تایم تماس بگیرید و یا فرم بیمه عمر را تکمیل و به سامانه بیمه تایم ارسال نمایید تا کارشناسان بیمه تایم با شما تماس بگیرند.

برای اطلاعات دقیق‌تر نیز مقاله بیمه عمر سامان را می‌توانید مطالعه کنید.

مقایسه بیمه عمر سامان با بیمه عمر پاسارگاد

 

 

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با معلم

مقایسه بیمه عمر معلم و بیمه عمر پاسارگاد

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با دانا

 

 

مقایسه بیمه عمر دانا و بیمه عمر پاسارگاد

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سینا

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سینا

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با میهن

 

مقایسه پاسارگاد با میهن

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با ما

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با ما

 

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با ملت

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با ملت

 

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با نوین

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با نوین

 

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با تعاون

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با تعاون

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با آرمان

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با آرمان

 

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با البرز

مقایسه بیمه عمرپاسارگاد با البرز

 

نظر شما در رابطه با مقایسه بیمه‌های عمر چیست؟

این جداول مقایسه‌ای به شما کمک می‌کنند که انتخاب بهتری را داشته باشید. اما شما عزیزان ممکن است تجربه‌ای داشته باشید که انتخاب سایر کاربران جهت خرید بیمه عمر را راحت تر کند. پس نکات و تجربیات و یا سوالات خود را زیر همین مطلب و در بخش نظرات بیان کنید.

همچنین در کنار این موارد با تکمیل فرم زیر کارشناسان بیمه تایم بدون هیچگونه جانبداری خاصی با توجه به شرایط شما می‌توانند مشاوره مناسبی به شما دهند. ما در بیمه تایم همیشه در تلاش هستیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۴.۵ / ۵. تعداد رای ۱۵

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۳۹ نظر

 • سلام.با توجه به مقایسه شما بیمه پاسارگارد پوشش های بیشتری را در بر می گیرد این باعث نمی شود سرمایه گذاریش کمتر شود چون بلاخره حق بیمه بیشتری در ۵ سال اول بر می دارند

  • سلام دوست عزیز. چون در بیمه عمر پاسارگاد برای داشتن پوشش های اضافی حق بیمه ای از فرد دریافت نمی شود، داشتن پوشش های اضافی منجربه کاهش بسیار جزئی در سرمایه گذاری و اندوخته وی می شود.
   اما در بیمه عمر کارآفرین داشتن پوشش در سرمایه گذاری فرد تاثیری ندارد چراکه مبلغی بسیار اندک علاوه بر مبلغ سالیانه حق بینه برای پوشش ها منظور می شود.

   • سلام بنظر من بهترینش شرکت بیمه پارسیان هست که هم قدمت بیشتری نسبت به پاسارگارد و خیلی بیمه ها داره هم سطح توانگری و سرمایه مالیش بالاتر از همه شرکت هاست از نظر سود دهی شرکت و پرداخت خسارت و خدمات و پاسخگویی کارشناسان و سود مشارکتی هم که نوشتین ۱۸ فقط یکسال ۱۸ بود بقیه سالها کلا بالای ۲۴ بوده که تا ۲۷/۵ داشته در صورتی که پاسارگاد همیشه ۲۰ بوده پوشش های جدید اورده بهتر از درمان تکمیلی هست آتش سوزی هم با ۵۰ هزار میشه بهترین بیمه آتش سوزی رو خرید و مهمترین پوشش سرمایه فوت به هر علت هست که بیشتر اتفاق می افته که پارسیان تا ۴۰۰ میلیون پرداخت میکنه ولی پاسارگاد نه
    من پاسارگاد خریدم سودی کهاول گفتن با سودی که بعد توی بیمه نامه بود خیلی تفاوت داشت

    • پری بزرگوار، در مورد این که گفتین” من پاسارگاد خریدم سودی که اول گفتن با سودی که بعد توی بیمه نامه بود خیلی تفاوت داشت” باید گفت حتما در خرید بیمه نامه عمر چاپ آزمایشی جدول بیمه عمرتان را از مشاور بیمه ای تان درخواست نمایید و به گفته های شفاهی هیچ مشاور بیمه ای اعتماد نداشته باشید.
     در انتخاب بهترین بیمه عمر معیارتان فقط سود پرداختی نبوده و تعهد در عمل به خدماتشان نیز مهم می باشد. معیار افراد و انتخاب افراد در خرید می تواند متفاوت باشد. بیمه عمر پارسیان نیز یکی از بیمه های عمری است که می تواند به عنوان بهترین بیمه عمر انتخاب شود.

    • مطمئن هستید خودتون نماینده پارسیان نیستید؟😂
     چون من خودم بیمه پاسارگاد انجام دادم و قبلشم خیلی تحقیق کردم از هر نظر که بخوام بگم هیچ شرکتی در حال حاضر توی عمر و اتیه به گرد پای پاسارگاد نمیرسه بدلیل توان مالی قوی و درصد سود مشارکت و ۱۶٪ سود تضمین شده ک برای باز نشستگی و باز خرید بی نظیره

     • امین بزرگوار ، بیمه تایم یک سایت بی طرف هست که اطلاعات بیمه ای را بر اساس گرد اوری اطلاعات و آمار بیمه مرکزی تلاش می کنه که بیمه گذاران را در خرید بهترین بیمه عمر همراهی کند.

 • بیمه عمر در کل بسیار مفید است. اما با توجه به جداول، در بعضی موارد بیمه هایی مانند سامان و یا بیمه ما و یکی دو مورد از بیمه های دیگر، بهتر از پاسارگاد به نظر می رسید. البته قطعاً تجربیات دوستان بسیار مفیدتر است.

 • با توجه به مقایسه ای که دیدم بیمه ما در مجموع هم سود بیشتری نسبت به سایر بیمه ها پرداخت کرده هم پوشش های بیشتری نسبت به پاسارگاد داره .بیمه تکمیلی هم شرایطش خیلی بهتر از پاسارگاده
  ۶% سود مشارکت بیشتر باعث میشه اندوخته پایانی بیمه ما ۲.۵ برابر پاسارگاد بشه!!!!!
  قضاوت با خود دوستان

  • سلام مرتضی عزیز. در بیمه نامه های عمر فقط میزان سود پرداختی و تعداد پوشش علت برتریت آن بیمه عمر نیست. میزان توانگری شرکت بیمه ، عملکرد شرکت بیمه در زمان خسارت همه مواردی هستند که دست به دست هم می دهند تا بتوانیم بهترین بیمه عمر را داشته باشیم .

 • سلام بیمه ملت یک محصول انحصاری داره به اسم سپرده زندگی میشه اونم مقایسه کنید اگه امکانش هست توی جداول سود دهی هم مقایسه کنید ممنونم

  • حمیدرضای بزرگوار می تونید برای مقایسه جدول بیمه عمر شرکت های بیمه با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید یا فرم درخواست مشاوره را در بیمه تایم تکمیل نمایید.

 • سلام بیمه ملت یک محصول انحصاری سپرده زندگی اگه امکانش هست اونم مقایسه کنید وبا جدادول سوددهی هم مقایسه کنید

 • سلام من عمر پاسارگاد رو پیشنهاد میکنم
  چون من خودم بیمه پاسارگاد انجام دادم و قبلشم خیلی تحقیق کردم از هر نظر که بخوام بگم هیچ شرکتی در حال حاضر توی عمر و اتیه به گرد پای پاسارگاد نمیرسه بدلیل توان مالی قوی و درصد سود مشارکت و ۱۶٪ سود تضمین شده ک برای باز نشستگی و باز خرید بی نظیره حتما یه تحقیق و جستجو کوچیک انجام بدید متوجه میشید

 • سلام شما در مقایسه تون متاسفانه زیاد رو جزییات بیمه مان توجه نکردی یکی از مزایای خوب مان دریافت مسمتری در صورت از کار افتادگی است با ۱-۲-۳ برابر آخرین حق بیمه پرداختی این یک نکته عالی برای بیمه عمر است.تازه چرا پارساگاد معیار قرار دادی بهتر نه بود شرکتی که تخصصی عمر کار میکنه مثل خاورمیانه رو معیار قرار بدید.

  • جناب نوری ، در نظر سنجی مردمی که انجام گرفته بیمه پاسارگاد به عنوان بهترین بیمه عمر انتخاب شده و بخاطر این موضوع معیار مقایسه ما بیمه عمر پاسارگاد بوده.

   • بیمه تایم بزرگوار ، این درسته که شرایط بیمه پاسارگاد خوبه درسته ولی کاش روی تحقیق ها و مقایسه هاتون دقت میکردین چون هم مستند نیست هم اشتباهه
    من الان بیمه عمر ندارم ولی صرفا واسه تکمیل تحقیقاتم اول رفتم به سایت تخصصی بیمه عمر شرکتای مختلف مثل پاسارگاد و کارآفرین و ایران
    همه شون تقریبا یکسان بودن
    به سایت تخصصی کارآفرین یا ایران اگه دقت کنین(احتمالا بیمه های دیگه هم همینطور)
    همه چی داره!!! کی گفته فقط پاسارگاد داره پوشش نقص عضو و پوشش اضافی و تکمیلی یا آتش سوزی یا پوشش پزشکی میده؟؟؟
    لطفا بی طرف قیاس کنید
    تنها مزیت پاسارگاد اینه بعد از دوسال خودکار و اتوماتیک sos هم از روی حق بیمه میده ولی بقیه هم اینکارو میکنن

    • علی بزرگوار ما کارگزاری بیمه هستیم و با همه شرکت های بیمه کار میکنیم برای ما فرقی نمیکنه هر شرکت بیمه ای که برتر هست رو معرفی می کنیم. همه پوشش هایی که گفته شده رو ارائه می کنه.

  • اقای شمس در آینده نزدیک حتما بیمه عمر رازی هم به مقایسه بیمه های عمر اضافه می شود.
   ممنون از توجه و همراهی تون

 • سلام.با تشکر از شما.در برخی موارد از جمله سود مشارکت و سقف برخی پوششها ، بیمه های دیگر در جدول شما ، بهتر از پاسارگاد هستند.با اینحال چگونه میتوان برتری پاسارگاد رو اثبات کرد؟بنظرم یک نتیجه گیری کلی بر اساس اعداد و ارقام جداول باید توسط خودتون انجام شده و بر اساس اون ، رتبه بندی بشن تا ما بتونیم انتخاب کنیم.منتظر این زحمت هستیم.سپاس.

  • جناب علیرضای بزرگوار، بیمه عمر پاسارگاد از سوی کاربران و مشتریان این بیمه نامه به عنوان بیمه نامه برتر انتخاب شده

 • سلام به نظر من این بیمه های تازه تاسیس برای جذب مشتری دارن هزارتا دروغ به مشتری هاشون میگن تا بتونن با سه تا بیمه بزرگی که حرف اول رو میزنن (آسیا – البرز -ایران) رقابت کنن. که دست و پا زدنشون بنظرم بیهودس چون هرگز نمیتونن سابقه ۶۰ساله بودن و تجربیات اون ها رو داشته باشن

  • جناب مسعود بزرگوار ، در مقایسه شرکت های بیمه می تونید از گزارش توانگری شرکت های بیمه کمک بگیرید و با بررسی موارد مورد نظرتون بهترین بیمه نامه را انتخاب نمایید.

 • با سلام. در این آگهی می‌خواهیم برخی از مزایا و امتیازات بیمه عمر یا بیمه زندگی و سرمایه گذاری شرکت ملت را با سایر شرکت ها مقایسه کنیم….

  چرا بیمه ملت؟

  ۱. سطح توانگری مالی بالای بیمه ملت نسبت به سایر شرکت ها طبق آمار سایت رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران
  سال ۹۱ امتیاز ۲۷۲
  سال ۹۲ امتیاز ۲۴۱
  سال ۹۳ امتیاز ۲۰۴
  سال ۹۴ امتیاز ۲۱۷
  سال ۹۵ امتیاز ۲۳۲
  سال ۹۶ امتیاز ۲۲۱
  سال ۹۷ امتیاز ۲۶۶
  در همه سالها سطح یک میباشد

  ۲.تنها و اولین شرکت دارای مجوز قبول اتکایی خارجی.. سایر شرکت ها اتکایی داخلی دارند

  ۳. اولین بیمه الکترونیک کشور
  ( سایر شرکت ها با نرم افزار بیمه صادر میکردند که هم اکنون اکثر شرکت ها تازه با اینترنت بیمه صادر میکنند… این یعنی آپدیت بودن بیمه ملت نسبت به سایر شرکت ها)

  ۴. نوآوری در ارائه خدمات و بیمه نامه

  ( از قبیل کارت اعتباری. بیمه تحصیل فرزندان. بیمه زنان خانه دار. موبایل بیمه. اینترنت بیمه. تلفن بیمه. پیامک بیمه. کارت هدیه بیمه حوادث. پوشش تکمیلی نوسان دیه در بیمه شخص ثالث. بیمه همراه ملت. اوراق بیمه زندگی. و حمل جرثقیل رایگان در بیمه ثالث و…)

  (در بحث بیمه تحصیل. زنان خانه دار و.. این محصول انحصاری برای بیمه ملت میباشد که سایر شرکت ها به این نام ها بیمه عمر به مردم ارائه میدهند… )

  ۵. کارت اعتباری جهت بیمه زندگی
  (بیمه ملت برای بیمه های عمر کارت اعتباری صادر میکند که تمام واریزی حق بیمه در کارت نزد خود بیمه گذار میباشد که قابل استفاده و خرید میباشد) که سایر شرکت ها ندارند…

  ۶. پرداخت بالاترین سود سپرده گذاری در صنعت بانک و بیمه نسبت به سایر شرکت ها

  سال ۹۰ سود پرداختی ۲۱/۸۰%
  سال ۹۱ سود پرداختی ۲۳/۵۰ %
  سال ۹۲ سود پرداختی ۳۰/۷۵ %
  سال ۹۳ سود پرداختی ۲۲%
  سال ۹۴ سود پرداختی ۲۶ %
  سال ۹۵ سود پرداختی ۲۴%
  سال ۹۶ سود پرداختی ۲۲%
  سال ۹۷ سود پرداختی ۲۴%

  ۷.پرداخت هزینه پزشکی پیوند اعضای اصلی بدن و امراض صعب اعلاج تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان به صورت بلاعوض….

  ۸. بیمه ملت برای کودکان انواع پوشش های بیمه ای از قبیل (خدایی نکرده… انشاا.. صد سال عمر کنند) فوت طبیعی و حادثه. از کارافتادگی.نقص عضو. هزینه پزشکی. بستری در بیمارستان در اثر حادثه. و… ارائه میدهد….. که سایر شرکت ها برای کودکان این پوشش ها رو ندارند….

  ۱۰.سهامداران و پشتوانه قوی از قبیل:
  ۱.شرکت گروه بهمن (ماشین آلات بهمن)
  ۲.شرکت سرمایه گذاری سپه (بانک سپه)
  ۳. صندوق بازنشستگی کشور
  ۴.شرکت سرمایه گذاری صبا تامین(هلدینگ بزرگ مالی) و…..

  قابل استعلام در سایت رسمی بیمه ملت و بیمه مرکزی میباشد.

  • جناب محمد عزیز، سقف سرمایه بیمه نامه عمر در شرکت های مختلف بیمه متفاوت می باشد.

 • سلام مرسی از محتوی تون من بیمه های دیگری نمی‌دونم اما اطلاعات عمر بیمه سامانتون خیلی اشتباه داره لطفاً پیگیری کنید درضمن سود بانکی ۱۶ درصد برای بیمه عمر مسخرست سامان تو صندوق رشد ۱ سال ۹۷ ۳۰درصد سود روز شمار داده توانگری مالی هم در بیمه عمر بی تاثیره ، چون بیمه عمر ۱ بیمه اتکایی داره ۲ پرتفوی بیمه ای پایینی داره تو ایران ۳ اولویت پرداخت خسارت با بیمه عمره پس بیمه ایران با توانگری مالی ۲۶ با آسماری با توانگری ۴۷۰۰ هیچ تفاوتی ندارد و توانگری مالی صرفا مهمه که زیر ۱۰۰ نباشه چون طبق تعریفش ۱۰۰ به بالا خیلی مهم نیست به قدرت مالی بیمه به پرتفوی اون ربط داره وگر نه توانگری پاسارگاد نه با بیمه ما نه آسماری نه هزار تا بیمه دیگه که به دلیل پرتفوی پایین توانگری بالا دارن قابل مقایسه نیست پرتفوی یعنی تعداد افراد تحت پوشش. بازم تشکر بابت محتوی و تلاشتون تو این ضمینه

  • جناب امیر علی، سود بانکی ۱۶ درصد ، سود تضمینی بیمه سامان هست و سود صندوق های مختلف با ریسک های مختلف سرمایه گذاری در بیمه عمر سامان برای سود مشارکت این بیمه نامه می باشد. بیمه نامه های عمر که جنبه سرمایه گذاری دارند سطح توانگری شرکت بیمه بسیار مهم می باشد، در ضمن نظر افراد در انتخاب بهترین بیمه عمر متفاوت هست و می توانید بر اساس جدولی که در مطلب بهترین بیمه عمر درج شده تعداد بیمه های صادر شرکت های مختلف بیمه در سال ۹۷ و ۹۸ را در رشته بیمه عمر بررسی کنید .
   ممنون از حسن توجه شما

 • سلام
  مقایسه شرکت های بیمه کار جالبیه ولی متاسفانه متوجه شدم اطلاعات به تاریخ بهمن ۱۳۹۸ بروزرسانی نشده و آپدیت نیست!!!
  لطفا اگر اشتباه میکنم بهم خبر بدهید
  سپاس

  • آزاد عزیز به محض ارائه خدمات جدید توسط شرکت های بیمه مطالب وبلاگ بیمه تایم به روز رسانی می شود. ممنون از حسن توجه شما

 • سلام لطفا در مورد شرکت های بیمه ای که در صورت فوت بیمه گزار حق بیمه پرداختی بیمه شده را تا پایان قراردادتقبل میکنند مقایسه ای داشته باشید به عنوان مثال بیمه آسیا این شرایط را دارد . با تشکر

  • اقای مهرداد بزرگوار می تونید برای مقایسه سقف پوشش ها در شرکت های مختلف بیمه از مشاوران سامانه بیمه تایم استفاده کنید . لطفا در قسمت مشاوره بیمه عمر ثبت نام کرده و شماره تماستون رو ارسال نمایید. با تشکر

 • سلام . من میخوام نوزاد ۱۰ روزه ام رو بیمه عمر کنم . نظرم بیمه پاسارگاد بود ولی دیدم برای برخی از پوشش هاش سقف سنی از ۱۲ سال به بالاست . اگه من قرار داد ۱۵تا ۳۰ ساله ببندم عملا تا ۱۲ سال از مزایای پوشش های مربوطه بی بهره هستم . این موضوع جالب نیست و از زرنگی بیمه پاسارگاد هستش
  به نظر شما بهترین بیمه برای نوزاد چه بیمه ای هستش

  • جناب اکی عزیز بله برخی از شرکت های بیمه در ارائه پوشش شرایط سنی خاصی رو در نظر میگیرن اما شرکت هایی هستن مثل اندوخته دار امید کارافرین که پوشش ها را در سن های پایین نیز ارائه می دهند.